نحوه دریافت قبض برق

فروشگاه بانه حراج یکی از بهترین مراکز خرید تلویزیون در تهران می باشد.

خرید تلویزیون در تهران را می توانید با بهترین قیمت از فروشکاه بانه حراج تهیه کنید.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

09901680274

نحوه دریافت قبض برق کاغذی

امروزه با الکترونیکی شدن قبض برق و حذف قبض کاغذی، به صورت sms  برای مشترکین ارسال می شود. از مزایای این کار این است که از مصرف بیهوده تعداد زیادی کاغذ جلوگیری می شود. و از نظر زیست محیطی کاری بسیار خوب است. اما برای برسی قبض برق که امری ضروری است.باید از طریق سامانه آنلاین قبض برق را دریافت کرد تا بتوتنیم آن را مورد ارزیابی قرار دهیم. 

دریافت قبض برق از طرق سامانه (برق من)

ابتدا به سامانه برق من مراجعه می کنیم و سپس شناسه قبض برق خود را وارد می کنیم و بعد از آن بر روی “استعلام” کلیک می کنیم.

سامانه برق من

سپس وارد صفحه زیر می شویم و در این جا مشخصات کلی از قبض برق را مشاهده میکنیم. که شامل: نام، شناسه قبض، بدهی . غیره… می باشد.برای دیدن قبض برق ماهانه بر بروی گزینه ” اصل قبض و جزئیات ” کلیک می کنیم.

سامانه برق من 1

در مرحله بعدی بر روی سوابق مصرف انرژی کلیک می کنیم.سپس باید برای رفتن به این صفح ورود کنیم که با کلیک بر روی آن صفحه ورود به صورت خودکار بالا می آید. برای ورود هم فقط شماره خود را وارد کنید و یک کد 6 رقمی ارسال می شود و با وارد کردن آن به صفحه سوابق مصرف انرژی منتقل می شوید.

نمودار قبض برق

سپس با تصویر بالا روبرو می شود که نمودار مصرف قبض برق ماهانه شما است.اما ما خیلی با نمودار بالا کار نداریم. در پایین تر ما یک سری از جزئیات قبض هر ماه را مشاهده می کنیم و بای دریافت کامل اطلاعات هر ما فایل دانلود آن در گوشه سمت چپ قرار دارد و با کلیک کردن روی آن دانلود می کنیم و آن را بررسی می کنیم. بررسی کردن آن را در یک مقاله جداگانه توضیح می دهیم چرا که یک بخش کامل است.

نمودار قبض برق

دیدگاهتان را بنویسید

درخواست نمایندگی یا عامل فروش